Сівалка Джон Дір (John Deere) 1590

Для отримання вищої врожайності використовується технологія суцільного посіву території, що дозволяє підвищити врожайність на 40% за рахунок відсутності відстані між рядами рослин. Для проведення таких посівних робіт використовується сівалка 1590 від John Deere. Замовити дану модель можна в нашому інтернет-магазині запчастин для сільгосптехніки https://johndeere.in.ua/. Вся техніка перед продажем проходить повний цикл ТО з діагностикою та заміною зношених компонентів. Залишити заявку на покупку можна на нашому сайті, заповнивши форму зворотного зв’язку.

Особливості John Deere 1590

John Deere 1590 використовується для висіву дрібнозернових культур на полях з різним рельєфом. Дана модель відноситься до механічних, в неї встановлені сошники 90-ї серії, один диск, що спрощує процес розрихлення грунту перед посадкою зерна. Використовується як на великих, так і малих сільскогосподарчих підприємствах по вирощуванню рослинної їжі.

Ця механічна сівалка використовується для висіву трави, буряку, овочевих культур, кваасолі, цибулі та багатьох інших. Традиційно наявна система активного заглиблення та закриття грунту, що допомагає зберегти в землі потрібний мікроклімат для пророщування зерна. Розподілення зерна відбувається як стрічковим, так і суцільним способом без міжрядь. Також може використовуватись при нульовій технології посіву зерна з залишками рослин приблизно 90-100%. Завдяки динамічно-змінній висоті сошника до 5 см, пристрій може пристосовуватись до грунту з різним рівнем рельєфності.

Сівалка Джон Дір 1590: характеристики

Джон Дір 1590 – це сучасний посівний комплекс, який на відміну від інших с/г-машин компанії, вважається універсальним для проведення посівних кампаній на різних за площею та рельєфом полях. Серед основних характеристик варто наголосити на наступному функціоналі:

  • 3 конфігурації з шириною захвата в 3,1, 4,6 та 6,1 метра;
  • регулювання глибини від 1 мм до 9 см;
  • прижимне зусилля на сошник – 181 кг;
  • ширину між рядками регулюється від 19 до 50 мм;
  • потужність тягової машини має бути не менше 120 к.с.

John Deere 1590 Drill – компактна сівалка прямого висіву, яка завдяки збільшеній силі тиску на сошник дає можливість працювати з різними грунтами та рельєфами. Регулювання глибини закладення зерна проводиться механічно за допомогою ричага. Дізнатись більше інформації про John Deere 1590 no till drill можна по телефону у наших менеджерів.