John Deere 1890 – посівний комплекс Джон Дір

Обробка землі, зокрема, зорювання, допомагає ґрунту «надихатися» повітрям, проте часто такий прийом у степовій зоні веде до того, що ґрунт пересихає і руйнується потрібний кислотно-лужний баланс для пророщування зерна. Більше того, оране поле втрачає близько – 5-7% вологи щодня. Для ефективного використання земель час були створені пристрої для нульового посіву або no-till, які уможливлюють посадку зерна в необроблене поле. Одним з лідерів із випуску такої техніки є американська компанія Джон Дір, яка виробляє легендарний посівний комплекс John Deere 1890. Придбати дане обладнання можна в інтернет-магазині запчастин для сільгосптехніки https://johndeere.in.ua/, для цього достатньо заповнити форму зворотного зв’язку та дочекатися дзвінка від нашого менеджера.

Особливості John Deere 1890

Пневматична сівалка використовується для технології нульового посіву. Завдяки можливості засівати зерно на необроблених полях вона здатна заощаджувати час. Сошники оснащуються обтяжувачами, що дозволяє працювати на складних ґрунтах. Традиційно для Джон Дір ця модель оснащується і системою VacuMeter, яка стежить за відстанню посіву, глибиною і навіть кількістю зерен, що використовуються.

Ця техніка виробляється в шести основних варіаціях, шириною охоплення від 9,1 до 18,3 метрів. Конструкція рами складана, щоб було зручно перевозити пристрій з місця на місце. Використовується тільки на полях із великою кількістю залишків. Хід сошників у вертикальній площині становить 5 см, щоб адаптуватися під рельєф поля. Також є гідравлічна система активного заглиблення, що допомагає краще контролювати глибину. Варто зазначити наявність:

 • плаваючого зчіпного пристрою, оснащеного датчиками тягового навантаження для покращення проходження грунтами різної рельєфності;
 • систему паралельного водіння AutoTrac, щоб виключити пропуски при проходженні рядів, водій має можливість пересуватися як прямолінійно, так і криволінійно;
 • пристрій для прикочування та загортання насіння, щоб скоротити втрату вологи ґрунтом.

Використання посівного комплексу цієї моделі допомагає засіювати великі площі полів. Два баки для насіння та добрив встановлені окремо від сошників.

Характеристики сівалки Джон Дір 1890

Ця техніка на сьогоднішній день використовується в багатьох великих сільськогосподарських підприємствах за рахунок досить великої ширини та одночасно мобільності рами. У розкладеному стані вона має мінімальну ширину 9,1 метра, тоді як у складеному 4,4 та 3,6 м. З інших характеристик варто відзначити:

 • площа охоплення у широкозахватной конфігурації – близько 4,6 метрів;
 • довжина – 7,5 метри для всіх версій;
 • відстань між сошниками – 51 см;
 • відстань між рядами – 134 см;
 • гідравлічний тиск на сошник – 102-203 кг.
 • глибина засіву: від 0,7 до 8,9 см.

Гідравлічна частина сівалки Джон Дір 1890 підключається до гідросистеми тягової машини за допомогою парних виводів та муфт. Ця модель оснащується пневматичним пристроєм доставки зерна/насіння у ґрунт, що покращує приживаність. Сівалка 1890 Джон Дір досить проста в експлуатації, перший запуск можуть провести фахівці нашої компанії.

Регулювання глибини посадки та накочення Джон Дір 1890

Налаштування сівалки Джон Дір 1890 у перший запуск потрібно лише для перевірки роботи гідравліки та встановлення глибини посадки насіння. Надалі контроль цих параметрів проводить автоматична електронна система підстроювання. Вона здатна безпосередньо в момент роботи сівалки змінювати глибину, що є максимально зручним для водія. Регулювання залягання зерна здійснюється від 0,64 до 8,9 см, при цьому крок становить 6,4 мм. Додатково є щитки, які не дозволяють сошникам забруднюватися.

Після проведення посадки в роботу включається прикочування, що має спеціальне колесо, що надає притискний тиск в діапазоні від 2,5 до 22 кг. Колесо ефективно закриває борозни посіву, для необроблених ґрунтів притискне зусилля становить близько 20-24 кг.

Посівний комплекс Джон Дір 1890: переваги

Ця техніка виконує цілий комплекс робіт, для яких раніше потрібно було використовувати 2-3 одиниці спецтехніки, що скорочує витрати на ПММ та основні трудовитрати, з решти переваг варто виділити такі:

 • обладнання повністю відповідає всім агротехнічним нормам та стандартам;
 • можливість використання пристрою на безорних землях, що прискорює процес висіву;
 • модульну конструкцію, що дозволяє проводити швидко та ефективно ремонт або ТО;
 • декілька конфігурацій по ширині захоплення, що дозволяє використовувати це обладнання як на невеликих, так і великих полях;
 • автоматичну систему контролю тиску сошника та глибини посіву.

Сівалка John Deere 1890 від нашої компанії продається після проведення ремонту, який включає комплексну діагностику всіх систем і заміну зношених частин.