Сівалка Джон Дір (John Deere) 455

Механічні сівалки точного висіву сьогодні використовуються на відносно невеликих площах для посіву трави, буряків, овочевих культур, квасолі, цибулі та багато іншого. Головною відмінністю від пневматичних аналогів є можливість висіву насіння практично на будь-якому ґрунті та на швидкості до 14 км/год. Подача зерна в таких пристроях механізована, що дозволяє рівномірно розподілити їх за площею та глибиною. Однією з найцікавіших моделей такого плану є John Deere 455. Придбати цю техніку можна інтернет-магазин запчастин для сільгосптехніки https://johndeere.in.ua/.

Сівалка Джон Дір 455: особливості.

455 John Deere – механічна сівалка, в якій є регулювання заглиблення посадки зерна на кожному сошнику. Така особливість дозволяє досягти гарного рівня засіву практично на будь-якій землі. Гідравліка сівалки John Deere 455 працює від бортової системи тягової машини. Вона створює стабільний тиск від 12 до 86 кг на кожен сошник. Це дозволяє висівати насіння навіть на погано обробленому ґрунті. Глибина закладення зерна при цьому складатиме від 19 до 89 мм, крок – 19 мм, виставляється цей показник вручну за допомогою важеля.

Ширина міжрядь варіюється в залежності від конфігурації моделі та може становити 150,190 або 250 мм. Також є колеса, що прикочують землю, які відразу після посадки зерна закривають грунт. Таким чином зменшується втрата вологи землею і, відповідно, збільшується відсоток приживання рослин.

Також варто відзначити наявність пружинного гідравлічного ходу, що допомагає краще адаптуватися під рельєф місцевості. Приблизна продуктивність такої сівалки на три секції із захопленням 10,7 метрів при швидкості 11 км на годину становить 8-10 Га/год. Двосекційна покаже зразкову продуктивність 7-8Га/ч.

Відгуки на сівалку Джон Дір 455 говорять про те, що дана техніка здатна замінити декілька пристроїв, а також може використовуватися для мінімальної та традиційної системи посіву насіння.

Характеристики Джон Дір 455

Джон Дір 455 отримала наступні характеристики:

  • захват: от 7,6 до 10,7 метрів в залежності від конфігурації;
  • розташування сошників – шахове;
  • глибина сівби від 1,9 до 8,9 см;
  • єдиний бункер, поділений на дві частини для зерна (60%) та добрив (40%).

John Deere 455 Grain Drill може працювати з тяговими машинами, потужність яких не менше 135 л.с. для найбільш компактної конфігурації, тоді як для найбільшої – від 220 к.с., в іншому випадку не можна досягти оптимального висіву насіння в ґрунт. Сівалка John Deere 455 у максимальному розмірі має дві додаткові бічні секції, кут нахилу яких становить 15 градусів.

Переваги сівалки John Deere 455

Дане обладнання призначене для використання в різних сільськогосподарських підприємствах з вирощування злакових, бобових і трави за рахунок мінімальної втрати посівної площі при переході з ряду в ряд. Вся справа в тому, що пристрій може просуватися подовжньо, так і по діагоналі без проведення великого радіального розвороту. До інших переваг варто віднести:

  • низьку вартість на БВ модель;
  • модульність конструкції, яка спрощує ТО та ремонт;
  • систему точного сівби, яка дозволяє правильно розподілити зерна по площині;
  • мінімальний рівень розпушення ґрунту, що дозволяє зберегти його екосистему.

Дізнатися більше інформації про цю модель можна у наших менеджерів за телефоном.