Пневматична сівалка Джон Дір (John Deere) 750

John Deere 750 – пневматична сівалка для посівних робіт на полях різної площі. Використовується в багатьох господарствах для посіву та одночасного загортання ґрунту. В інтернет-магазин запчастин для сільгосптехніки https://johndeere.in.ua/ можна придбати даний вид техніки за найвигіднішою ціною.

Особливості 750 John Deere

Пневматична сівалка Джон Дір 750 завдяки пневматичній системі доставки зерна в ґрунт і VacuMeter дозволяє максимально надійно зафіксувати в ґрунті зерно, що покращує приживаність і, відповідно, врожайність. Окремо варто зупинитися на технології VacuMeter, яка дозволяє досягати високої точності посіву завдяки контролю відстані висадки та кількості зерен, що використовуються.

Сівалка Джон Дір 750 використовується в традиційному, мінімальному та нульовому посіві завдяки обтяжувачам та великому вертикальному ходу сошників у 4,5 см. Така універсальність дає можливість використовувати цю техніку на полях практично з будь-якою рельєфністю ґрунту.

Сівалка Джон Дір 750: переваги

Сівалка Джон Дір 750 отримала традиційну для компанії систему пневматичної висадки насіння, регулювання ведеться від 6,4 до 89 мм, максимальна кількість рядів становить 24 для найбільшої конфігурації, відстань між рядами – 19 см. Також варто відзначити наявність одного бункера для насіння, якого виходять магістралі на всі ряди сошників. З переваг John Deere 750 варто відзначити:

  • максимально точне регулювання посіву;
  • наявність системи прикочування;
  • мінімальне розпушування ґрунту при посіві;
  • можливість роботи на полях із залишками;
  • економію ПММ;
  • контроль глибини.

Зернова сівалка John Deere 750 від нашої компанії продається після проведення капітального ремонту, що включає повну заміну частин, що зносилися.