Джон Дір 9500 – потужний зерновий комбайн від американського виробника John Deere

Аграрний сектор України щодня набирає нових оборотів у розвитку якості технологій та удосконалення процесу виробництва. Досягати своєї мети прогресивним фермерам допомагає сучасна техніка від світових виробників. Серед лідерів ринку хочеться виділити американський зерновий комбайн Джон Дір 9500. Машина максимально адаптована до умов роботи на українських полях, де вимоги до якості процесу збирання врожаю з кожним днем ​​стрімко зростають. Адже ще десять років тому були зовсім інші стандарти виробництва. Сьогодні ж вибирають техніку, яка мінімізує втрати, має високі показники ККД та зносостійкості. Випускаючи комбайн 9500 John Deere, виробник зробив акцент на зручності та адекватній собівартості обслуговування моделі. Щоб зрозуміти в чому секрет популярності даної техніки, варто детально вивчити її можливості.

Технічні характеристики Джон Дір 9500

Вибираючи техніку під своє фермерське господарство, варто враховувати низку факторів, які прямо і безпосередньо впливатимуть на якість отриманого результату та собівартість процесу. Адже будь-яку машину потрібно обслуговувати і від того, як швидко ламається техніка, залежатиме собівартість кінцевого продукту.

Двигун комбайна Джон Дір 9500

За що ж фермери так полюбили розхваленого американця? Чи виправдовує себе у полі відомий бренд зі світовим ім’ям? Почнемо з серця системи – двигуна комбайна John Deere 9500. Дана модель оснащена силовим агрегатом 6076H із повітряною системою охолодження. Завдяки своїм технічним характеристикам комбайн набирав рекордної популярності. Аналізуючи попит та потреби ринку, виробник модернізував John Deere 9500 під умови спекотного клімату Мексики та випустив двигун 6076T з рідинним охолодженням. Таким чином було створено комбайн, за допомогою якого компанії вдалося захопити левову частку американського ринку.

Заявлений об’єм двигуна дорівнює 7,6 літрам, а потужність становить від 160 до 186 кінських сил. Серед вагомих аргументів на користь силового агрегату можна виділити високий запас обертаючого моменту і економну витрату палива. Особливу увагу було приділено підтримці стабільної температури двигуна за умови підвищеного навантаження.

Шестициліндровий силовий агрегат оснащений турбонадувом та системою прямої подачі палива. Завдяки продуманій системі роботи, суттєво скорочуються витрати дизпалива. Хід поршня становить 12,1 см, а діаметр циліндра – 11,5 см

Трансмісія комбайна JohnDeere 9500

Швидкісний режим знаходиться в діапазоні від 1,7 до 32 км/год. У комплектацію вузла входять такі елементи:

 1. Гідростатичний насос, який рухається редуктором двигуна.
 2. Гідромотор із кінцевими приводами.
 3. Гідромотор.
 4. Коробка передач три швидкості, дві з яких у напрямку руху вперед і одна назад. КПП складається з диференціалу та рухомих втулок, надітих на внутрішній вал. З двох сторін вал з’єднаний із зубчастим валом кінцевого приводу.

Ходова частина Джон Дір 9500

Серед переваг шасі комбайна виділяють мінімальний тиск на поверхню ґрунту, високу прохідність та невеликий радіус розвороту (до 3,1 метра). Основні складові вузла:

 • міжосьовий планетарний механізм;
 • гальмівна система колодкового типу, до складу якої входять бак з гальмівною рідиною, циліндри, гальмівні колодки та педаль;
 • ручний стояночний тормоз.

Гідравлічна система комбайна John Deere 9500

Спецтехніка оснащена гідравлікою відкритого типу з 3 насосами, основним завданням кожного з яких подавати масло в гідросистему, мотовило і розкидач соломи. Гідравлічна система приводить в дію:

– зернову жатку.

– похилу камеру,

– мотовила,

– шнек для вигрузки,

– активує систему «Контур Мастер»,

– регулює швидкість роботи молотильного барабану.

Система оснащена фільтром тонкої та грубої очистки мастила.

Особливості системи електрики комбайну Джон Дір 9500

Спецтехніка оснащена генератором 90 А і двома акумуляторами потужністю 12 В. Завдяки паралельному типу з’єднання, робота комбайна може бути забезпечена одним з акумуляторів.

Переваги і недоліки комбайна Джон Дір 9500 з США

В процесі експлуатації модель отримала багато позитивних відгуків від своїх власників. За що ж фермери так цінують американський комбайн?

 1. Висока продуктивність. Завдяки потужним двигунам власного виробництва та розширеному бункеру ККД техніки у порівнянні з аналогами значно зростає.
 2. Комбайн підходить для роботи у кліматичних умовах нашої країни. Запатентована система Hillmaster забезпечує додаткову стійкість та дозволяє працювати навіть під великим нахилом.
 3. Економічність. Висока якість обладнання та впровадження сучасних розробок дозволяє збільшити продуктивність та знизити витрати на обслуговування та ремонт комбайну.
 4. Збільшений паливний бак. Виробник подбав про те, щоб експлуатація комбайна John Deere 9500 стала максимально економною, та оснастив його резервуаром на 530 літрів. Як результат – кількість дозаправок та витрати пов’язані з цим процесом у рази скоротилися.
 5. Позі трок. Щоб продовжити термін служби деталей, виробник оснастив свою техніку системою автоматичного коригування ступеня натягу ременя приводу.
 6. Широкі можливості для вибору додаткової комплектації обладнання. Джон Дір потурбувався про своїх покупців та надав їм можливість придбання пристроїв та агрегатів для збирання врожаю різних культур, можливість встановлення шин різних розмірів та виробників.
 7. Quadra-flo – по закінченню роботи система відновлює основні вузли і агрегати.
 8. Комфортні умови праці. Комбайн 9500 оснащений кондиціонером та холодильником, які необхідні у літню спеку.
 9. Електронна система спостерігає за кожним процесом та дає можливість відстежувати роботу на всіх її етапах, аналізувати основні показники та вчасно діагностувати несправності.
 10. Необхідні деталі завжди є в наявності. Враховуючи популярність моделі, необхідні запчастини до комбайна ДжонДір 9500 ви знайдете на будь-якому складі запчастин. Додатковим плюсом буде лояльна цінова політика компанії. Якщо бюджет на ремонт обмежений, для вас працює наш майданчик з розбирання Джон Дір 9500.
 11. Експлуатація та обслуговування техніки проводиться сертифікованими фахівцями, які проходять регулярне навчання та гарантують якість своїх послуг. Якщо у вас виникла проблема в полі, ви можете замовити каталог запчастин комбайна Джон Дір 9500, швидко діагностувати поломку і замовити необхідну деталь.

Незважаючи на ряд переваг, все ж таки існує кілька недоліків, про які потрібно знати, перед тим як купити комбайн Джон Дір 9500. До них відносять:

 1. Висока вартість. Існує ряд аналогів вітчизняного виробництва, але враховуючи всі технічні характеристики, заощадивши на гарній техніці, ви втратите у продуктивності, якості збирання врожаю та частоті обслуговування. Вам вдасться заощадити на деталях, але чи окупиться загальний процес частими простоями та дорогим ремонтом?
 2. Комбайн достатньо “гучний”.

Джон Дір 9500 ROM-AGRO-2

Навіть враховуючи гучну роботу та високу вартість, за роки служби Джон Дір 9500 отримав вдячні відгуки від своїх власників. Завдяки деталізованим налаштуванням та завидним технічним характеристикам, фермери щороку збирають урожай з мінімальними втратами та витратами на ремонт. Комбайнери мають комфортні умови праці, а інженери-техніки хвалять машину за простоту та зручність в обслуговуванні.

Економити на купівлі техніки або робити інвестиції в майбутнє – це особистий вибір кожного і якщо ви сумніваєтеся – наші експерти допоможуть підібрати техніку індивідуально для вашого бізнесу.