Сівалка Джон Дір 7000

Американська компанія з виробництва сільськогосподарської техніки John Deere вже довгі роки вважається передовою у своїй галузі, постачаючи на ринок серію різних сівалок, культиваторів, мульчерів, тракторів, комбайнів та багато іншого. Одним із найпопулярніших продуктів компанії на території України є сівалка Джон Дір 7000. Агрегат використовується для посіву кукурудзи та соняшника, а також для одночасного удобрення ґрунту разом із внесенням насіння. Придбати обладнання можна в інтернет-магазині запчастин для сільгосптехніки https://johndeere.in.ua. Для оформлення замовлення достатньо заповнити форму зворотнього зв’язку, вказавши номер телефону та ім’я.

Джон Дір (John Deere) 7000

John Deere 7000 – просапна сівалка, що виконує відразу кілька функцій – посів, внесення мінеральних добрив, створення правильної смуги по ширині та глибині. Агротехніка має окремі бункери для кожного ряду під насіння та загальні резервуари для міндобрива на 2-3 ряди. Ширина міжряддя становить 70 см, їхня кількість варіюється від 8 до 16. Зерно подається пневматично і відразу у сформоване заглиблення, що покращує проростання. Розпушення ґрунту мінімальне, для одночасного закриття борозни є механізм для загортання ґрунту.

Висівний апарат сівалки Джон Дір 7000 може застосовуватися як на малих, так і на великих сільськогосподарських підприємствах, де важлива маневреність. Максимальна швидкість роботи складає 12,8 км/год – саме в такому темпі можна створювати правильні борозни та рівномірно розподіляти насіння. Інструкція користування сівалкою Джон Дір 7000 говорить про необхідність підключення сівалки до тягового пристрою з потужністю не менше 80 к.с.

Характеристики Джон Дір 7000:

  • рядність: 8, 12, 16 р;
  • баки для мінеральних добрив: 4-6 по 250 літрів кожен;
  • розмір одного зернового бункера – 58 літрів;
  • рівень тиску сошника – 70 кг на 1 см2;
  • глибина посадки – від 1,6 до 7 см;
  • подача добрива – до 10 см.

Дізнатись більше інформації або замовити необхідну запчастину на просапну сівалку Джон Дір можна у наших операторів по телефону.

Сівалка просапна Джон Дір 7000: переваги

  • висока швидкість работи – приблизно 5-15 Га/год;
  • наявність електронного контролю видачі посівного матеріалу з можливістю зміни частоти видачі, а також відстані залягання;
  • низькі витрати ПММ;
  • доступна ціна на БВ модель.

Пропашна сівалка Джон Дір перед продажем проходить повне ТО із заміною амортизаторів, кріплень, основних компонентів, що зазнали зносу. Замовити каталог до техніки можна тут