Огляд комбайна John Deere CTS 9780

Кліматичні та фінансові умови господарств та підприємств визначають вибір робочої техніки. Одна з найпопулярніших моделей, яка прижилася у наших умовах – комбайн John Deere 9780. Випускався він з 2001 по 2004 р з моделлю двигуна 6081HZ011 (потужність 310 кінських сил), починаючи з 2004 до 2007 року, модернізувався під нову розробку 6081HZ019 (355 конячок). Комбайн Джон Дір 9780 має 6Т циліндрів. Паливний бак розрахований на об’єм до 700 л. Гідравлічна трансмісія має 3 передачі. Комбайн розвиває швидкість до 25 км/год. Ширина стандартної жниварки 610 см. При цьому можливе встановлення альтернативної моделі, розміром 550 – 915 см. Швидкість спорожнення бункера становить 88 л/с, що дозволяє звільнити 10000 л резервуар зернозбирального комбайна John Deere 9780 менш ніж за 2 хвилини. Класична барабанна система на 10 бичів має високу інерцію обертання. Молотильно-сепаруюча система розроблена таким чином, що обмолот урожаю здійснювався на своєму початковому етапі. Це дозволяє мінімізувати пошкодження зерна та звести можливі втрати до мінімуму. Комбайн Джон Дір 9780 набув своєї популярності у вітчизняного споживача завдяки своїй мультифункціональності. Він легко справляється з різними типами оброблюваного матеріалу, як із зерновими та зернобобовими, так і з дрібно та крупнозернистими культурами, такими як кукурудза та соняшник. Двороторний соломотряс забезпечує високу продуктивність відділення зерна за мінімальних витрат потужності, що дозволяє значно заощадити витратну частину процесу.

Комбайн John Deere 9780 оснащений лазерною системою контролю необробленого зерна, для точнішого налаштування системи очищення та підвищення ефективності обмолоту. Ця модель техніки оснащена зносостійкими конвеєрними шнеками, якість яких підтверджується при роботі в нестандартних умовах, таких як збирання вологої культури або робота на нерівній місцевості з ухилами та підйомами.

Соломоподрібнювач має адаптаційну 3-х рівневу систему налаштування під кожен тип оброблюваної культури. Комбайн оснащений потужним двигуном з робочим об’ємом 8134 см куб., він оснащений електронною системою впорскування палива, щоб повністю контролювати витрати палива на всіх етапах роботи техніки.

Одним з найбільших конкурентоспроможних переваг зернозбирального комбайна Джон Дір 9780 є легкість та зручність у проведенні технічного обслуговування. Всі вузли та комплектуючі доступні. Вони мають додаткове підсвічування, що дозволяє комфортно працювати з обслуговуванням техніки навіть уночі. На відміну від інших виробників компанія John Deere попрацювала над простотою обслуговування техніки. Для прикладу, вони зробили роторний вузол, який можна легко відкотити назад та зменшити час простою при виконанні ТО. Мастило вузлів проводиться не частіше ніж 1 раз на 50 мотогодин. Для порівняння, у інших виробників інтервал становить середньому 1 робочий день. За частотою виконання технічного обслуговування стежить бортовий комп’ютер і заздалегідь сповіщає Вас на дисплеї інформаційними повідомленнями. Система дозволяє визначити тип поломки та запчастину, яка вийшла з ладу. Для правильного підбору запасних частин і комплектуючих пропонуємо Вам скористатись зручним каталогом.

Наші фахівці займаються підбором та обслуговуванням сільгосптехніки з 2008 року. Досвід показує, що у кожного фермерського господарства умови роботи відрізняються і щоб отримати максимальний результат, потрібно підібрати техніку в кожному випадку індивідуально. Купуючи техніку у нас, Ви отримуєте можливість її подальшого обслуговування на найвигідніших умовах. З Вами працюватимуть сертифіковані фахівці, Вам запропонують оригінальні запчастини по адекватній вартості, або допоможуть підібрати якісні аналоги.